Kullanıcı tanımlı! Bilgileri değiştirerek tekrar deneyiniz. Halı Yıkama Şampuanı (Süper) | Halı Şampuanı - Fix Deterjan

Halı Yıkama Şampuanı (Süper)

hali_sampuani_1

Ekolojik (CİLDE VE DOĞAYA ZARARSIZ) bir temizlik ürünüdür. Çok köpürür ve etkili temizlik sağlar. Silikonludur bu sayede yıkandıktan sonra daha geç kirlenir. Yıkanan zemin her ne olursa olsun parlak bir görünüm kazanır. Yıkama esnasında diğer materyallere zarar vermez. Yıkanan yüzeyde leke ve iz bırakmaz. Formülasyonundaki özellikten kaynaklanarak beyazlar daha beyaz canlılar daha canlılık kazanır. Yine ürünün kendi özelliğinden ilgili olarak çok konsantre bir üründür. Dolayısıyla çok daha az kullanarak mükemmel netice elde edilir. Bu bakımdan da çok EKONOMİK bir üründür. Kullanım sahası çok geniştir. Şöyle ki:

Halı yıkamada: Serpme halı yıkamada ürün suya % 2-4 ilave edilir. Islatma halı yıkamalarda ürün suya % 02-4 ilave edilir. Ayrıca suya % 2-4 oranında ilave edilerek halı yıkama fırça ve ekipmanlarının haznelerine ilave edilerek de kullanıma elverişli bir üründür.Yıkama bittikten sonra köpük kaybolana kadar elyaf durulanmalıdır.

Koltuk yıkama ve silmede: Suya %2-4 oranında ilave edilerek makine ve ekipmanların haznelerine konulur. Başka bir temizlik maddesi gerektirmez. Silerek temizlik yapmak için suya aynı oranda ilave edilir. Köpüklü suyla silinen elyaflar nemli bir bez yardımıyla köpüğü izole edilir.

Banyo temizliğinde: suya %2-4 oranında ilave edilir .Fırça ve diğer temizlik aparatları ile tatbik edilir. Köpüğü gidinceye kadar durulanır.

Cam ve ahşap temizliğinde: suya % 2-4 oranında ilave edilir.Fırça ovma ve kurulama bezi ve diğer temizlik aparatı ile tatbik edilir. Köpüğü kayboluncaya kadar durulanır.

AMBALAJ: 20, 30 ve 60 KG’lık ambalajlarda